Labākais līdzeklis pret sēnīti uz kājām vai jebkuru citu sēnīšu slimību, protams, ir pareizs uzturs. Kādēļ daudziem cilvēkiem sēnīte atkal un atkal parādās? Jo ārsts bieži rekomendē preparātus, kuri ir spējīgi noņemt slimības simptomus un ārējo tās izpausmi, bet neiznīcina sēnīti pilnībā.

Kamēr sēnītei, kura dzīvo tavā organismā, ir ar ko baroties, tā vairosies. Bet, ja uz laiku, sevi ierobežosi un pārstāsi lietot noteiktus produktus, kuri veicina sēnītes attīstīšanos, slimība pazudīs. Ir noderīgi apvienot diētu pret infekcijas slimību ar citām ārstēšanās metodēm. Turpinājumā būs ļoti vienkārša recepte ar ļoti efektīgu vanniņu kājām.

Uzturs pret sēnīšu infekciju

Kādēļ vispirms mēs rakstām par diētu? Vispirms – visas zāles, kuras mēs izmantojam, lai ārstētu sēnīti ir toksiskas un indē aknas. Ārstēties ar tām – nozīmē nodarīt kaitējumu organismam, un, kas pats skumjākais, tas būs lieks upuris.

Ja turpināt ēst kā iepriekš, sēnītei būs pietiekami barības vielu, lai tik un tā paliktu uz ķermeņa. Pēc ārstēšanas ar zālēm pat minimāls izdzīvojušo sēnīšu šūnu skaits var izraisīt slimības recidīvu. Lai to nepieļautu, atsakieties no šiem produktiem uz 2 nedēļām, ja slimības ir sākuma stadijā, un uz mēnesi, ka ja tā jau ir aizlaistā stadijā.

Aizliegtie produkti

1. Konditorejas izstrādājumi, tortes, pīrāgi, šokolāde, kakao.

2. Augļi, ogas, medus, kaltēti augļi, sulas no pakām.

3. Maize un jebkuri maizes izstrādājumi, kuri satur miltus.

4. Rīsi, kartupeļi, kukurūza.

5. Desas, konservi, pusfabrikāti, kūpinājumi.

6. Mērces, viss asais.

7. Alkohols.

8. Siers ar pelējumu.

9. Gāzētie dzērieni.

10. Gaļa.

Veģetāriešu ēdiens ir labākā diēta pret sēnīšu infekcijām. Vēl ir pilnībā jāizslēdz cukurs, cietes produktus un visus miltu izstrādājumus. Kas atliek? Nedaudz produktu, tikai paši veselīgākie tev un neitrālākie sēnīšu šūnām.

Ko var ēst un dzert

1. Vistu olas

2. Skābpiena produktus bez cukura.

3. Svaigus zaļumus un dārzeņus (izņemot kartupeļus, bietes un burkānus).

4. Zivis un jūras produktus.

5. Soja.

6. Rieksti, sēklas.

7. Tēja, kafijas, zāļu novārījumus.

Ir jāizprot, ka nepatīkamā sēnīte uz kājām un citi sēnīšu veidi, piemēram, kandidoze, tas ir briesmīgi, bet… Daudz sliktāk ir tas, kas notiek iekšā organismā, tas, ko mēs neredzam. Milzīgas sēnīšu kolonijas var vairoties organismā ar kosmisku ātrumu.

Sēņu aktivitātes produkti var saindēt ķermeni un izraisīt tādas parādības kā hronisks nogurums, nemainīgas galvassāpes, gremošanas traucējumi, dažādas ādas slimības, samazināta imunitāte.

Caur asinsrites sistēmu sēnīte izplatās visā ķermenī un iekļūst visos orgānos. Ārstēšanai ir jārīkojas atbildīgi, sākot ar uzturu, un, lai atbrīvotos no redzamiem nepatīkamiem simptomiem, soda vanna palīdzēs.

Līdzeklis pret sēnīšu infekciju slimību

Vispieejamāko un vienkāršāko līdzekli pret sēnīti uz kājām var uztaisīt no sodas un sāls, kuri noteikti ir katrā virtuvē.

Būs nepieciešams:

1 ēdamk. soda;

1 ēdamk. sāls;

2 l silta ūdens.

Kā rīkoties:

Izšķīdini sodu un sāli ūdenī.

Paturi kājas vanniņā aptuveni 10 minūtes.

Pēc tam nomazgā kājas ar ziepēm.

Atkārto šo procedūru katru vakaru un jau pēc 2 nedēļām no sēnītes nepaliks ne miņas.