Daudziem Latvijā zināmais šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis ir nolēmis sevi vairs nemocīt un ir sapratis, kas tad patiesībā ir viņa mīļotā sieviete. Kā izrādās, tad ar šo sievieti viņš jau ir bijis iepriekš kopā, tāpēc jaunā sieviete ir tā pati vecā mīlestībā.

Neskatoties uz to, ka Elmārs ir uzņēmējs, viņš arī aktīvi strādā pie savas fiziskās formas, uz ko viņu iedvesmoja bijusī sportiskā draudzene, no kuras viņš izšķīrās.

Elmārs ir izcils piemērs tam, ka dzīvi un mīlestību var baudīt jebkurā vecumā un arī pat pēc šķiršanās. Kā zināms, tad pēc 18 laulības gadiem Elmārs šķīra laulību ar savu trīs bērnu māti Ilzi, un tas bija noticis 2013. gadā.

Pēc tam vēlāk sabiedrībā viņš tika manīts ar simpātisku tumšmati, atklādams, ka ar fitnesa treneri Unu Slaidiņu ir kopā jau ilgāk nekā pusgadu un ir laimīgi iemīlējies.

Vēlāk Elmārs pats atzina, ka dzīvot veselīgāk un aktīvāk iedvesmoja viņa draudzene Una. Līdz ar to viņas ietekmē Elmārs palika ievērojami slaidāks.

Lasi vēl: Veselības problēmas piemeklē populāro dziedātāju Ingu Pētersonu (Video)

Kā izrādās, tad šefpavāra izredzētā ir ne tikai trenere Rīgas sporta klubā “Global Fitness”, bet savulaik pat bijusi profesionāla sportiste, 2005. gadā izcīnot pasaules čempiones titulu kultūrismā.

Savukārt šī gada rudenī Elmārs saviesīgos pasākumos tika manīts jau ar citu sievieti, piebilstot, ka ar fitnesa treneri Unu vairs nav kopā. Kā Elmārs pats saka, tad tagadējā draudzene ir viņa iepriekšējā draudzene.

Elmāru dzīve otrreiz ir savedusi kopā ar grāmatvedi Andru Stiebri, kuras pirmoreiz pavārs tika manīts pirms trim gadiem, baudot koncertus “Positivus” festivālā Salacgrīvā.

Foto: