Tie, kas apgalvo, ka laimi nevar nopirkt par naudu, droši vien neko nezina par Dubajas visjaunākā bagātnieka dzīvi. Viņu sauc Rašids Belhass, viņam ir 15 gadi un viņa dzīvē patiešām nav problēmu.

Bez pārspīlējuma, Rašids nepārdzīvo ne par disciplīnu, ne par sekmību skolā: skola pati uztraucas par to, kā klājas puisim.

Wraith this picture from 1-10 !?#miami #southbeach #miamibeach

A post shared by Rashed Belhasa Aka-Money Kicks (@rsbelhasa) on

Rašids nezina, kurš un kā tiek „bīdīts” televīzijā, kurš ir populārākais Instagramā: zvaigznes pašas brauc pie viņa ciemos, iepriekš saskaņojot to ar viņa personīgo sekretāru.

Throw back with the best @cristiano ⚽️❤️??#cristianoronald#cr7#madrid#mydubai#realmadrid

A post shared by Rashed Belhasa Aka-Money Kicks (@rsbelhasa) on

Lieta tāda, ka Rašidam pieder personīgā apģērbu un dārgu kroseņu līnija. Tāpēc slavenības pastāvīgi ierodas pie viņa, lai iegādātos svaigu „zelta” apavu pārīti.

Rašidam ir arī sava personīgā māja. Saimniecības galvenā īpatnība: milzīgs privātais zooparks. Īpaša vieta tajā ierādīta tīģeriem, lauvām un retu šķirņu leopardiem.

Tik nevajag domāt, ka Rašids ir jauns “vunderkinds”, kurš visu sasniedzis saviem spēkiem. Greznās un bagātās dzīves priekšrocības puika ieguvis, pateicoties savam tēvam, pazīstamajam Dubajas celtniecības magnātam Saifam Ahmedan Belhāsam.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!