Rīgas pašvaldības policija nākusi klajā ar jaunu ziņojumu: “8. jūlijā neilgi pirms pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz Iļģuciemu, kur bija pazudis 12 gadus vecs zēns.

Likumsargi apsekojot apkārtni, pamanīja pie siltumtrases divas uz betona konstrukcijām sēdošas personas. Viena no tām atbilda pazudušā zēna aprakstam.

Tuvojoties personām, puikam blakus sēdošais vīrietis, ieraugot policistus, uzkāpa uz velosipēda, lai dotos prom, taču turpat nokrita zālienā.

Pieejot klāt vīrietim, konstatēts, ka viņš ir stiprā alkohola reibumā par ko liecināja nekoordinētās kustības un spēcīgā alkoholam raksturīgā smaka no viņa izelpas.

Sarunas laikā ar zēnu noskaidrots, ka tas ir tas pats zēns, kura vecāki bija vērsušies policijā saistībā ar viņa prombūtni.

Pusaudža uzvedība arī liecināja par alkohola reibumu. Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma bērnu hospitalizēt. Vienlaikus informēti zēna vecāki par atvases atrašanas faktu un apstākļiem.

Pārrunu laikā 28 gadus vecais vīrietis uzstājīgi noliedza, ka būtu piedzirdījis mazgadīgo zēnu. Tomēr vēlāk viņš atzinās, ka zēns ar pāris vienaudžiem piegājis pie viņa un lūdzis nopirkt alu. Vīrietis zēnu lūgumu izpildījis un pēc grādīgo dzērienu iegādes lietojis tos ar pusaudžiem.

*Attēls no notikuma vietas

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!