Neskatoties uz to, ka sabiedrība tika iepriecināta ar šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones Burkas ceturtā bērniņa gaidības, pozitīvo notikumu sabojā viens nepatīkams fakts.

Māte arī vairs neklusē un atklāj savu patiesību meitas dzīvē. Vēl pavisam nesen kanālā “STV Pirmā!” bija redzams klips, ka Magone ar asarām acīs stāstīja, kā māte viņu teju izlikusi uz ielas.

Mamma Ginta gan atklājusi savu skatījumu par to, kas patiesībā noticis – pati māte Ginta ir teju tuvu izmisumam, jo pati Magone izdzinusi māti no mājas un pilnībā norobežojusies no slimās sievietes.

“Magoni un viņas ģimeni ielaidu savās mājās ar nosacījumu, ka viņi man palīdzēs darīt saimniecības darbus darīt, kā arī strādās fermā, un es varēšu tikai komandēt.

Bet tagad ir sanācis viss otrādāk – abi šobrīd dzīvo manā mājā, par kuru es turpinu maksāt kredītus, nekādos darbos nepalīdz un vēl ar varu pieprasa man, lai es pazūdu no šejienes…” stāsta Magones māte Ginta.

Pati Ginta arī saka, ka ir slims cilvēks – pārdzīvojusi 6 operācijas, dzīvo mājā, kur jumts gandrīz uz galvas gāžas, kaut kā dzīvot izpalīdz paši kaimiņi. Bet tikmēr pati meita ar ģimeni vispār ne uz ko neiespringst…