Kāda rīdzeniece pirms neilga laika sastrīdējās ar savu priekšnieku, tādēļ nolēma aiziet no darba. Mēnesi vēlāk veiksme bija viņas pusē.

Kā sieviete pati vēsta: “Pirms mēneša sastrīdējos ar priekšnieku un aizgāju no darba, tāpēc laimests man ļoti noder,” nu jau kā amizantu dzīves pavērsienu to atstāsta gandrīz 25 gadus veca sieviete no Rīgas, kura iepriekš strādājusi transporta nozarē un tagad kļuvusi par trīspadsmito 10 000 eiro laimētāju populārajā Simtgades loterijā, informē Latvijas Loto.

Sieviete strādājusi transporta nozarē un tagad kļuvusi par trīspadsmito 10 000 eiro laimētāju populārajā Simtgades loterijā.

“Pirmais, ko izdarīju, atdevu bijušajam priekšniekiem parādu par automašīnu. Taču par atlikušo naudu gribētos aizbraukt ceļojumā, vienalga kur, bet lai būtu silti,” stāsta sieviete.

Laimīgajā dienā, kad viņa degvielas uzpildes stacijā iegādājusies loterijas biļeti, pārdevēja, sniedzot biļeti teikusi: “Ņem to laimīgo!”. “Cerams, ka būs,” atbildējusi laimētāja. Pēc tam sēdējusi automašīnā, kasījusi biļeti un sākumā neticējusi 10 000 eiro laimestam.

“Atbraucu mājās, iLOTO sistēmā pārbaudīju, un tikai tad noticēju veiksmei,” viņa stāsta.

latloto.lv