Daudziem pazīstamā māskliniece Samanta Tīna savā Instagram kontā publicējusi visai uzmanības piesaistošu bildi. Foto Samanta pozē atvērtā vestē, izceļot savu ķermeni.

“Cik bieži Tev ir reizes, kad vienkārši nav, ko teikt un arī negribas? Par ko tas liecina?

Par dvēseles stāvokli? Bet kā ar to, ka klusēšana ir zelts?!” raksta Samanta. Samantas sekotāji atzinīgi novērtējuši fotogrāfiju, sakot, ka tā ir gaumīga, bet pati Samanta – skaista un eleganta.

“Nu, ja var tik foršu bildi ielikt, tad var arī neko neteikt,” teikts kādā komentārā. Samanta Tīna ir latviešu dziedātāja.

2010. gadā piedalījusies LNT televīzijas šovā “O!Kartes akadēmija”, kurā izcīnīja uzvaru un iespēju trīs mēnešus mācīties Tech Music School mūzikas skolā Londonā. 2013. gadā izdevusi pirmo albumu “Tagad esmu cita”.

 

View this post on Instagram

 

??Cik bieži Tev ir reizes, kad vienkārši nav ko teikt un arī negribas? Par ko tas liecina? Par dvēseles stāvokli? Bet kā ar to, ka klusēšana ir zelts?! Foto @tomsnorde Make up @janakozlovamakeup Stils @lauralauziniece Žurnāls – 9vīri ?? How often do you have times when you simply have nothing to say and don’t want to say? “What does it mean?” State of the soul? But what about the fact that silence is gold?! #nothingtosay #foto #magazin #photoshoot? #style #fashion #lady #womanstyle #makeuplooks #singer #artist #musiciansofinstagram #samantatina #lovemylife #lovemyjob #lovemyfans #proud #tomsnorde #makeupjanakozlova #9vīri

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina) on

Albumā iekļautas 23 dziesmas, kuras ierakstītas laika posmā no 2010. līdz 2013. gadam.