Pēc neiekļūšanas 2021. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, Latvijas dziedātāja Samanta Tīna, kura izpildīja dziesmu “The Moon Is Rising”, savā “Instagram” kontā norādījusi, ka kopā ar komandu tāpat jūtas kā uzvarētāji. Samanta kopā ar bekvokālistēm norādīja, ka viņām “aizvien ir kronis”.

Samanta lepojas ar sevi un savu komandu, viņas izdarījušas pilnīgi visu, ko varējušas. Samanta stāsta, ka valsti pārstāvējusi godam – viņa jau iepriekš intervijās sacījusi, ka nebrauc cīnīties, bet prezentēt savu dziesmu un valsti.

Ceturtdien skatītāju balsojumā Samantu apsteidza un konkursa finālā iekļuva Albānijas, Bulgārijas, Grieķijas, Islandes, Moldovas, Portugāles, Sanmarīno, Serbijas, Somijas un Šveices izpildītāji. 65.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā piedalās 39 valstis. Fināls, kurā piedalīsies 26 dziesmas, notiks 22.maijā.

Papildus tam visam mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji aktīvi komentē dziedātājas Samantas Tīnas uzstāšanos Eirovīzijas 2.pusfinālā.

Twitter lietotāji neslēpj izbrīnu par Samantas “šķībo” dziedājumu. “Kaut kā izklausās, ka Samanta nenoķēra pareizo toni un pilnīgi viss iet garām, neskan kopā ar pavadījumu + negaidīti šķībi.”

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!