Latviešu dziedātāja Samanta Tīna, kas sestdien cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā, neslēpj savu sašutumu par balsošanas rezultātiem. Samanta raksta, ka ir sašutusi par balsošanas rezultātiem. “Būšu atklāta! Man sāp un esmu neizpratnē!

Bet- paldies, visiem, kas bija ar mani-manai komandai un atbalstītājiem! Visiem, kas man rakstīja, uzmundrināja un sūtīja veiksmi un spēku vēstulēs – Ar to es esmu uzvarētāja- man esat Jūs! Tiešām no visas sirds PALDIES! Es bez Jums būtu salūzusi!

Paldies visiem padomdevējiem un atbalstītājiem!” raksta Samanta.

Tikmēr pie Samantas ieraksta izveidojās karsta diskusija. Daļa Instagram lietotāju pauda, ka Samantas priekšnesums nebija Eirovīzijas cienīgs. “Piedod, bet Markusa priekšnesums arī bija pilnīga nulle! Tāpat kā Samantas !!! Realitāte!! Šitais samākslotais stiliņš ir sūds!!” teikts kādā komentārā.

Tikmēr daļa komentētāju pauda atbalstu Samantai. “Es biju 100% pārliecināta, ka uzvarēsiet un biju pārsteigta par rezultātu. Neticu ka viss ir bijis godīgi,” teikts vēl kādā komentārā. Jāpiebilst, ka šogad Latviju “Eirovīzijā” Telavivā, Izraēlā, pārstāvēs duets “Carousel”.

“Carousel” pēc skatītāju un žūrijas vērtējuma aiz sevis atstāja Markusu Rivu, Edgaru Kreili, Aivo Oski, Samantu Tīnu, kā arī grupas “Double Faced Eels”, “Dziļi violets un Kozmens” un “Laime pilnīga”.