Nodzīvojis kopā ar sievu vairākus gadus, vīrietis sajuties garlaikots, viņam šķita, ka ar sievu notiek kas nelāgs, un viņš nolēma izsekot savu sievu. „Vienkārši tā, intereses pēc.” – viņš mierināja savu sirdsapziņu, kura, pamodusies, brīdināja viņu, ka tā nav labi darīt.

Mēs dzīvojam augsto tehnoloģiju  un speciālo programmu laikmetā, kas palīdz pietiekami labi palīdz tādiem Šerlokiem – pašdarbniekiem. Uzlicis spiegu programmu sievas telefonam, viņš sāka gaidīt. Bet viņām par prieku, gaidīšanai nebija nekādu rezultātu, sieva izrādījās godīga. Sagatavojies jau programmu noņemt, viņš vēlreiz nolēma parakāties pa telefonu.

LASI VĒL: Maestro Raimonds Pauls neklusē un beidzot atklāj, kas patiesībā noticis ar viņa sievu

Un te… starp bezgalīgām sarunām ar kolēģēm, draudzenēm un mammu atklājās pāris sarunas ar kādu Nikolaju. Vēlreiz nomierinājis pamodušos sirdsapziņu, viņš nolēma noklausīties šīs sarunas. Kā zināms, kas meklē, tas atrod.

Un arī šis gadījums nebija izņēmums. Noklausījies sievas sarunas, kas viennozīmīgi bija pilnas ar mājieniem uz intīmu tuvību ar nepazīstamu sāncensi, vīrietis, protams, kļuva nikns.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!