TV šova ”Saimnieks meklē sievu” viena no šī sezonas uzmanības piesaistošākajām un visspilgtākajām dalībniecē, Jeļeņa jau no paša sākuma bija atklāta un lepojās ar savu paveikto.

Viņa uzreiz piebilda, ka sava izszkata uzlabošanai investēja 10 000 eiro. Protams, daudziem paralēli radās arī jautājums, no kurienes Jeļena ieguva tādu naudu.

Un vienā no intervijām viņa atklāja, ka naudu sāka krāt jau no 16 gadu vecuma! Kamēr citi esot naudu tērējuši visām izklaidēm, ballītēm un citām lietām, tikmēr pati Jeļenan naudu sāka atlikt operācijām, kurām nopietni bija gatavojusies. Viņas rīcības iemesls bija tāds, ka vēlējās līdzināties modelei no žurnālu vākiem.

Viss sākās ar diētām, eksperimentiem ar matiem un kosmētiku, un beidzās ar vairākām operācijām. Viņa papildus piebilst, ka operāciju iemesls nebija tas, ka viņa pati sev likās neglīta, bet vienkārši viņas sieviešu standarti bija nedaudz augstāki, tā iemesla dēļ viņa vēlējās sevī izmaiņas.

Viņa veikusi četras sejas uzlabošanas procedūras – degunam, vaigiem, zodam un acīm. Kā zināms, Jeļena izstājusies no šova “Saimnieks meklē sievu”.

Ātri vien pēc šova izstāšanās viņa atzinās, ka vairs nav brīva meitene un ātri vien secināja, ka simpātiskais saimnieks nav viņas gaumē.