Populārais un Latvijā iecienītais šovs “Saimnieks meklē sievu” uzņem apgriezienus un interese par to tikai palielinās. Viena no šova zvaigznēm ir mākslīgā skaistuma cienītāja Jeļena, kura ir nolēmusi atklāt patiesību.

Viņam saimniekam Ilmāram atklāja, ka tomēr nevēlas braukt pie viņa uz saimniecību un pati brīvprātīgi izstājās no spēles. Jeļena neko neslēpj un atklāti arī pasaka, ka šobrīd viņa jau ir aizņemta sieviete, bet pirms tam pie Ilmāra gan ieradās ar brīvu un neikarotu sirdi.

Diemžēl simpātiskais saimnieks nav viņas gaumē un viņa dod iespēju, lai kāda cita iekaro Ilmāra sirdi. Kā pati Jeļena komentē, tad viņa saprata, ka Ilmārs nav viņas tips un šovs arī nekāds baigais nesanāks.

Ja liktos interesants kā cilvēks, tad labprāt viņa aizbrauktu uz saimniecību. “Man Ilmārs šķita garlaicīgs. Viņš nav tas tipāžs, ar ko es ikdienā komunicētu, pat ja runa tikai par draugu būšanu.

Man vajadzīgs pavisam cita tipa cilvēks. Ar Ilmāru man būtu grūti komunicēt, mums vispār nebija nekā kopīga,” komentē Jeļena. Vēl jo vairāk, Jeļena pati atzīst, ka viņai Ilmārs likās garlaicīgs.

Viņai ar Ilmāru neesot nekā kopīga, turklāt atpūšoties Turcijā, viņa satikusi turku puisi, ar kuru viss saskanējis un nu jau ir aizņemta meitene.