“Saimniekšova” spilgtākā persona noteikti ir Aivars Dimitrijevs. Ja iepriekš medijos burtiski uzvirmoja ziņas par skaisto mīlu starp Aivaru un Daci, tad šobrīd Aivars atzīst, ka ir brīvs vīrietis un starp liepājnieci ir viss cauri.

Tās noteikti ir laba ziņas daudzām meitenēm, kuru simpātijas iekarojis Aivars, pateicoties interesantajam “Saimniekšovam”.

Kamēr viena daļa cilvēku līksmoja par Aivara un Daces kopbūšanu, tikmēr otra daļa cilvēku, jo īpaši sievietes, bija pamatīgi sarūgtinātas, ka viens stalts un strādīgs džentlmenis ”izņemts no aprites”.

Tomēr daudzām Aivaru fanēm ir labas ziņas – saimnieks atkal ir brīvs putns! Attiecībās galvenie šķēršļi esot bijuši attālums, laika trūkums mīlas spodrināšanai, raksturu un vērtību nesakritības.

Tā kā Dace ir no Liepājas, bet Aivars dzīvo Latvijas otrā pusē – Zasā -, tad tas patiesi bija apgrūtinoši satikties.

Kā Skaties.lv atklāj Dace, viņa ir ļoti noslogota, bet Aivaram laukos ir parādījušies saimniecības darbi, līdz ar to abi ir ļoti aizņemti cilvēki.

Saimnieks gan piebilst, ka viņam daudz labāk derētu līgaviņa no dzimtās puses – brīvās daiļavas no Līvāniem, vērts sarosīties!

Pats saimnieks atzīst, ka Dacei pakaļ neskries. Ja nespēj novērtēt, tad neko darīt. Katrā ziņā Aivars nesūdzas par uzmanību no daiļā dzimuma pārstāvēm.