Plašākas sabiedrības uzmanību šobrīd piesaistījis kāds internetā publiskots video, kurā Svetlana Lonska, kaislīga zumbas dejotāja, ir pieteikusi sevi kā Daugavpils deputātes kandidātu partijā no “No sirds Latvijai”.

Kā tiek vēstīts Centrālās vēlēšanu komisiju mājaslapā, tad 1985. gadā dzimusī jauniete šogad beigs Daugavpils Universitāti, kur iegūs profesionālo bakalaura grādu – izglītības un sporta un sociālo zinību skolotājs. Ņemot vērā, ka Svetlana ir IK “Zumba Dejas” valdes locekle, tad, visticamāk, arī vēlēšanām gatavojas raitā deju solī.

Izveidojot šo video, tādā veidā viņa vēlas savākt papildus plusiņus un paralēli tam visam Sveta atzīmē, ka, viņasprāt, šī ir ļoti “mūsdienīga 21. gadsimta” kampaņa.

“Ir pienācis laiks lauzt stereotipus,” raksta pati Svetlana. “2017. gada 3. jūnijā Daugavpilī notiks vēlēšanas. Es, Svetlana Lonska, esmu studente, zumbas fitnesa trenere, atbildīgs un godīgs cilvēks ar aktīvu attieksmi pret dzīvi. Es zinu, kā Daugavpilī dzīvi var padarīt interesantāku un piesātinātāku, kā izveidot domes kontaktu ar iedzīvotājiem un sakārtot attiecības ar nodokļu maksātājiem.”

Varai jāpieder tautai – tādai, kā mēs visi un es. Es saucu lietas īstajos vārdos un nedodu solījumus, kurus nevaru izpildīt. Es protu strādāt un esmu gatava darīt visu sava dārgā Daugavpils labā.”

Internetā vidē šī kampaņa tiek ļoti kritizēta, taču, kā vairāki cilvēki piebilst: “Jebkura anti-reklāma arī ir reklāma!”. Arī Intars Busulis savā Facebook profilā ir dalījies ar šo video, kuram ir teju vai 200 tūkstoši skatījumu:

Noskaties video:

Ko tu domā par šo visu?