Zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” ir nākusi klajā ar informāciju par tuvāko nedēļu reisiem, kuri tiks atcelti. No šādas rīcības tūkstošiem pasažieru pauda šoku, uzzinot informāciju par reisu atcelšanu tikai dienu iepriekš, vēsta portāls kasjauns.lv.

Aviokompānijas boss Maikls O’Līrijs sacījis, ka šis “tracis” kompensāciju apmērā izmaksāšot aptuveni 20 miljonus eiro. “Skaidrs, ka tam ir milzīga ietekme uz [kompānijas] reputāciju, par ko es vēlreiz atvainojos. Mēs centīsimies nākotnē darīt labāk,” viņš sacīja.

O’Līrijs apsolīja, ka klienti, kuru lidojumi ir atcelti, līdz pirmdienas vakaram saņems e-pasta vēstuli, tajā būs nosaukti, uz kuriem reisiem viņi var pārsēsties “cerams tajā pašā dienā vai sliktākais – nākamajā”.

Ņemot vērā, ka iepriekš bija izskanējis, ka aviokompānijai sāk pietrūkt piloti, kompānijas boss taisnojies, ka tā patiesībā nav: “”Mēs kļūdījāmies pilotu brīvdienu saplānošanā, un mēs strādājam, lai to labotu.”

Neskatoties uz to, ka aviokompānija noliedz masveida pilota aiziešu no darba, Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrība “Norwegian” britu izdevumam “The Guardian” apstiprināja faktu, ka šogad vien pie viņiem pārgājuši 140 “Ryanair” piloti.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :