Natālija, novērtējot NMPD darbu vietnē “Facebook”, nas taupījusi skarbus vārdus – izsaukumā pie viņas tuvinieka ieradies ārsts, kurš, sievietes vārdiem runājot, bijis neiejūtīgs. Lūk, Natālijas stāsts! (Teksts nav rediģets, saglabāta oriģinālrakstība, tajā pausts cilvēka personiskais viedoklis).

“19. Janvāris izsaukums ap plkst.19 47 uz Ropažu no novadu,Zaķumuiža, Jaunbagumi 29 – cilvēkam sāpes krūtīs, aizdomas ka sirds!!!!

Salaspils NMPD brigāde!! Gaidījām gandrīz vairāk kā stundu. Pēc apmēram 30 min zvanot atkal,dispečers paziņo ka brigāde ir adresē, ka jagaida un nolika klaisuli, lai gan brigādes vēl nebija! Kad beidzot ieradās, ārsts nesteidzīgi nāca uz mājām, lai arī zināja izsaukuma iemeslu!

Pirmais, kas bija nepieņemami bija ārsta intonācija ar kādu vērsās pie cilvēka, kam acīmredzot ir slikti. Nu un kas tad notika? Kas tad izraisīja tās jūsu sāpes?

Kad sieva centās atbildēt, tad ārsts aizrādīja , ka jautājumus uzdot slimniekam! Izpētot slimnieka ārstu izrakstus, kas norādīja uz veselības traucējumiem, kā arī pēc tam kad viņam tika pastāstīts ka ir bijis mikro infarkts un pa dienu bija līdzīga lēkme ar asinsspiedienu 186 uz 116- ārsta atbilde bija , ka tagad viss ir kārtībā!!!

Nopietni? Tā brīža spiediens bija 160 uz 90. Tas arī esot normāli!!!

Kad savukārt cits ģimenes loceklis dzer medikamentus pie šāda asins spiediena!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!