Saucieni pēc palīdzības vienā no Rīgas daudzstāvu namiem pievērsuši mājinieku uzmanību – kāds vīrietis reibumā iegāzies lifta šahtā, vēsta “Degpunktā”.

Strauju kritienu no vairāku stāvu augstuma piedzīvojis kāds cilvēks vienā no Lāčplēša ielas namiem Rīgā. Persona iekritusi lifta šahtā.

Kāda sieviete, kas vēlējās palikt anonīma, izsauca mediķus, jo esot dzirdējusi pie lifta vaidošu balsi, kas klusi saukusi palīgā.

LASI VĒL: Šī diena sākusies ar sēru vēsti: Mūžībā devusies talantīga latviešu soliste

Vārdus esot bijis grūti saprast, bet to, ka kādam nepieciešama palīdzība, varēja skaidri noprast. Lai noskaidrotu negadījuma cēloņus – vērsāmies arī pie lifta apkalpotāja – “Rīgas liftiem”. Lūk, kā notikušo komentē klientu apkalpošanas vadītājs.

“Tas cilvēks ir salauzis lifta durvis, un tādā veidā viņš ir iekritis lifta šahtā. Liftam visos stāvos ir bloķēšanas sistēma, kas nepieļauj šādā gadījumā, lai lifts darbotos. Attiecīgi, salaužot durvis, tā sistēma ir nostrādājusi, lifts arī nestrādāja.

Lifta kabīne bija augšā, piektajā stāvā. Lifts arī darboties nevarēja. Ir skaidrs, ka viņš bija ļoti piedzēries. Viņš saka, ka no vakardienas jau ir bijis tur. Ja viņš tādā stāvoklī vēl tagad ir, tad es nezinu, cik viņš ir izdzēris.”