Šī gada sākumā, 9. janvārī, Rīgā, A. Saharova ielā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā tika uzbraukts trīs gājējām, tai skaitā 2013. gadā dzimušai meitenei, kura vēlāk no gūtajām traumām mira medicīnas iestādē.

Par šo gadījumu tika uzsākts kriminālprocess. Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas un pierādījumu nostiprināšanas, šī gada 11. februārī kriminālprocess tika nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. 9. janvāra pēcpusdienā Rīgā, A. Saharova ielā, uz regulējamas gājēju pārejas, kāds transportlīdzekļa “Mercedes-Benz” vadītājs uzbrauca trīs gājējām, kuras guva miesas bojājumus un tika nogādātas medicīnas iestādē.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma transportlīdzekļa vadītājs aizbrauca no negadījuma vietas. Vēlāk 2013. gadā dzimusi meitene no gūtajām traumām medicīnas iestādē mira. Valsts policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu un apstākļu skaidrošanu.

Pēc sākotnējās informācijas iegūšanas, kā “Mercedes-Benz” vadītājs tika aizturēts kāds 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja spēkratu būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Taču, Valsts policijai iegūstot papildu pierādījumus, izmeklēšanas laikā tika noskaidrota pavisam cita situācija…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!