“Neesmu ne gaišreģe, ne mags. Man lika tēlot” – rīdziniece Džūlija Vanga atklāj “Ekstrasensu cīņu” patiesās aizkulises.

Krievijas TV šova “Ekstrasensu cīņas” 15.sezonas uzvarētāja, rīdziniece Džūlija Vanga atver acis visiem šī šova faniem – tas ir farss, izdomājums, šovs. Tiesa, no uzceltās slavas fona viņa pati joprojām barojas un ir cilvēku uzmanības lokā.

žūlija Vanga saviem piekritējiem izplatījusi paziņojumu, ka nav ne mags, ne burvis, ne gaišreģis. Viņas tēlu šova “Ekstrasensu cīņas” vajadzībām radījuši televīzijas producenti, atsaucoties uz Krievijas medijiem, vēsta portāls Otkrito.lv. Kā zināms, Džūlija Vanga tika pasludināta par uzvarētāju šova 15.sezonā. Jaunā sieviete nāk no Rīgas.

Nesen viņa stipri mainījusi tēlu, kļūstot stipri maskulīna. Pirms tam – šova laikā – Vangu skatītāji zināja kā teju vai biedējoša paskata vampīrsievieti, izteiktu melnās maģijas iemiesojumu, velnišķīgi seksapilu un biedējošu.

Tagad Vanga atklājusi, ka šāds tēls ticis paģērēts no šova producentiem, jo tieši tādu auditorija iedomājoties spējīgu magu un burvi. Tas viss bijis šova veidotāju darbs. “Viss, ko jums mediji kā lopiem pamet paēst, jūs kā lopi apēdat. Jūs visu gremojāt. Īsto mani neviens tā arī neatpazina,” paudusi Vanga saviem tūkstošiem sekotāju sociālajā tīklā “Instagram”.

To, ka Džūlija Vanga nav ne mags, ne dziednieks, ne burve, ne zīlniece, ne pareģe, apliecinājis arī šova “Ekstrasensu cīņas” menedžeris, vienlaikus viņš noliedz, ka šovs būtu pilnībā iestudēts. Šova producenti ļoti izvairās no jautājuma, vai sezonas uzvarētāja Džūlija ir ekstrasenss.

Pati Vanga publiski paudusi, ka redzot ko vairāk nekā citi parastie cilvēki spēj saredzēt, taču noliedz, ka būtu mags vai ekstrasenss.