Kas gan dzīvē var būt patīkamāks kā sajūta, kad tev nav jāuztraucas par naudu un tu vari būt finansiāli neatkarīgs? Viens no veidiem, kā šo sajūtu var panākt, ir smagi strādājot un kāpjot pa karjeras kāpnēm. Ir dzirdēti daudz un dažādi stāsti, kad cilvēks, sākot no pavisam mazsvarīga amata, pēc pāris gadiem uzņēmumā jau darbojas ļoti atbildīgā un augstā amatā.

Pavisam nesen pie manis ciemos ieradās mana draudzene ar lielu kūku un priecīgiem jaunumiem. Izrādās, ka pēc 5 gadu smaga sekretāres darba viņa ir saņēmusi jaunu piedāvājumu – kļūt par tirdzniecības nodaļas vadītājas vietnieci.

LASI VĒL: Uz katru Jauno gadu gatavoju mājas karstvīnu pēc vācu receptes

Svarīgi piebilst, ka tur, kur strādā mana draudzene, paaugstinājumi notiek visai reti un tikai dažiem darbiniekiem izdodas nostrādāt tik ilgi, lai saņemtu paaugstinājumu un noturētos amatā ilgāk par 6 mēnešiem.

Pļāpājot un dzerot tēju, draudzene klusā balsī saka: “Gribi tici, gribi netici, bet šis paaugstinājums nav parasts, nesen es veicu maģisku rituālu.” Protams, pirmajā mirklī izklausās muļķīgi, kāds tur vēl rituāls? Smags darbs un lojāla attieksme pret uzņēmumu!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :