Divi latviešu dziedātāji – Lauris Reiniks un Liene Šomase apmainījušies ar visnotaļ asiem vārdiem vietnē “Twitter”, raksta “skaties.lv”.

Viss sācies ar Reinika ierakstu ”Twitter”, kurā mūziķis norādījis uz nu jau aizmirsto gadījumu ar Lieni Šomasi, kad māksliniece kāpa uz skatuves mazliet pārlieku svinīgā noskaņojumā.

”Cilvēki bieži nesaprot vienkāršu lietu. Tiklīdz, kā tu atzīsti savu kļūdu, vainu, neveiksmi, neviens tev neko vairs nepārmetīs. Kam negadās galu galā tādas reizes.

Arī ar ” leğendārajiem” “job..krēsliem” tā reiz bija… Pateiktu ”sorry, aizšāvām garām”, stāsts beigtos. Tik vienkārši,” ar pēkšņām pārdomām klajā savas vārda dienas vakarā nācis Reiniks.

Šomase mēģinājusi visu pārvērst humorā. ”Soory, džeki. “Krēsli” ir mūsu ikdiena. Kaut kur jau ir mums jāsēž un īstā mirklī jāpieceļas. ĪSTI gudrs piemērs šis nebija,” ar smaidu bildusi Liene.

Lauris gan nav bijis īpaši humorīgā noskaņojumā. ”Gudri ir par to runāt no skatuves. Ar šampi ribās. Es saprotu. Mēs saprotam,” Lienei ne bez ironijas atcirtis Lauris.

”Arī Taksistam ir savi pagātnes noslēpumi no dzīves, vai ne, Lauri?” Lauri izaicinājusi Liene. ”Un tu būtu tā dižo pagātnes noslēpumu zinātāja?

Atpūties un izgulies!” atcirtis Reiniks. ”Ir sava pieredze un fakti!” atsmējusi Liene. Šie tvīti ātri vien tika izdzēsti.