Daudziem zināmā latviešu svarcēlāja Rebeka Koha pārsteidza daudzus cilvēkus ar savu lēmumu gan saistībā ar sportu, gan ar dažādiem citiem uzstādījumiem, kuri tika pavēstīti.

Kā tiek vēstīts, tad mīlestības labad viņa savu dzīvi ir izmainījusies par visiem 180 grādiem.

Šobrīd “Instagram” vietnē pāris regulāri dalās ar kopīgajiem piedzīvojumiem, ko komentējis arī sportistes tēvs.

Izdevumam “Privātā Dzīve” bija izdevies arī sazināties ar sportisti, kura pavēstīja, ka turpmāk savus dzīves nākotnes plānus nedz privātā jomā, nedz profesionālajā jomā publiski komentārus nesniegs.

LASI VĒL: Uz ceļa satikām sunīti, kuram ap kaklasiksnu bija zīmīte. Izlasījām un nevarējām beigt smieties! (Foto)

Vienlaikus viņa arī palūdza savu ģimeni un tuviniekus rīkoties tieši tāpat, lai nekomentē sportistes izvēli. To arī apliecināja pats Rebekas tēvs Gvido, kurš atteicās sniegt detalizētākus komentārus par meitas jauno dzīves pavērsienu.

Vienlaikus tēvs ir priecīgs par savu meitas izvēlni – to var spriest pēc tā, kā tēvs komentē meitas bildi, kur redzama kopā ar savu mīļoto: “Skaistais twixs,” raksta Gvido Kohs, tādā veidā salīdzinot abus mīluļus ar slaveno šokolādes batoniņu.

Atgādinām, ka sportiste pirms neilga laika izdzēsa visas savas bildes, kā arī aicinājusi citus cienīt viņas izvēli un turpmāk nepublicēt attēlus, kurā redzami viņas mati vai kādas atsegtas ķermeņa daļas.