Kā vēsta izdevuma “Kas jauns” 5.-11 aprīļa numurs, pazīstamais aktieris un komiķis Jānis Jarāns ir sajutis uzlabojumus pēc divām nopietnām operācijām, un attiecīgi ilgi neminstoties, ir iegājis atpakaļ savā vecajā labajā ritmā, kur intensīvi darbojas arī uz skatuves.

Atgādinām, ka aktieris Jānis, kuram jūnijā gaidāma 66. dzimšanas diena, pērn septembrī piedzīvoja divas nopietnas operācijas.

Viņa bojāto sirds aortu aizstāja ar protēzi, bet radās komplikācijas, kas dakteriem lika vēlreiz ķerties pie aktiera krūšukurvja. Kopumā slimnīcā viņš pavadīja teju mēnesi. Atskatoties uz iepriekšējo pusgadu, tad visas vajadzības procedūras visnotaļ ir iedevušas pozitīvu efektu.

LASI VĒL: Laima Vaikule godīgi atzinās un atklāti pastāstīja, kāpēc viņai nav bērnu. Asaras sariešas acīs…

Jarāns izgājis rehabilitāciju, atlabis un ar pilnu jaudu atgriezies uz skatuves, kur spēlē pa divām izrādēm nedēļā, piedaloties izrādēs teātra klubā “Austrumu robeža”, Daugavpils teātrī un dažādās viesizrādēs. Sirsniņa esot “restaurēta” godam un Jānis no slodzes nebaidās.

Pēc tam, kad presē parādījās ziņas par pārciestajām operācijām, cilvēki, kuri zina aktieri, novēl viņam veselību un lai izdodas paspēt visu iecerēto. Vienlaikus arī atgādinot, lai nepārforsē ar savu slodzi. Par laimi, aktieris norāda, ka jūtas lieliski un sirdij tik esot jādod slodze, lai asinis riņķo!

Viņš vairs nesvīstot kā agrāk un arī aizdusas neesot. Pats galvenais esot negulēt pie TV un neklausīties drūmās ziņas, kas notiek pasaulē. Aktieris ir priecīgs par pavasara atnākšanu, jo drīz sāksies golfa sezona. Optimists Jarāns noslēdz – galvenais, lai beidzas tas ārprāts pasaulē!

Novēlam Jarāna kungam arī turpmāk veselību un izturību!