Jūlija Baranovska savā Instagram lapā pieprasa Galkinam noteikt viņas vietu viņa dzīvē. Balss vēstule ar vārdiem ”Kā man tālāk dzīvot…?” neļauj jaunajam humoristam ilgi kavēties.

Spriežot pēc visa, pēc atgriešanās no Korejas, Jūlija Baranovska vēlas galīgi noskaidrot savas attiecības ar Galkinu.

Interneta lietotāji ir pārliecināti, ka šis vēstījums ar divdomīgajiem vārdiem ir adresēts tieši Galkinam. Kadros redzama meitene uz jahtas, kura it kā jautā “Kā man tālāk dzīvot? Krist vai lidot? Miljoniem cilvēku gaida no mums atbildi!” Komentāros cilvēki min, kā uz šo vēstījumu atbildēs Maksims Galkins.

Grupas ‘”Mirāža“ hits Baranovskas izpildījumā it kā stāsta par to, ka TV raidījumu vadītāja ir nogurusi gaidīt Maksimu. Viņu kaitina mīļotā šaubīšanās un viņa pieprasa no viņa izšķirošo atbildi. Patiesi, precēto Galkinu neapskaudīsi…

Atgādināsim, ka baumo, ka Jūlijai Branovskai un Maksimam Galkinam ir tuvas attiecības. Jūlija palikusi stāvoklī un nu ir pienācis laiks izšķirties – palikt Maksimam kopā ar Primadonnu vai iet pie gados jaunākas konkurentes. Šķiet Maksims ir pamatīgi samulsis

Nav vēl zināms, kā uz to visu reaģēs pati Alla Borisovna. Viņa, protams, ir dzirdējusi par baumām presē un ilgi to necietīs.

Noteikti arī viņa dzirdēs Baranvskas vēstījuma vārdus, ka: “Tas turpinās daudzus gadus”, kas apstiprina viņas vīra sānsoļus. Bet frāzi “Dienā mūs šķir auksta siena”  Pugačova noteikti attiecinās uz sevi.