Neatkarība un patstāvība ir ikviena cilvēka sapnis, pat ja neliels. Lielākajai daļai to sanāk izsapņot kaut ar mazām detaļām – savu dzīvesvietu, savu datoru, mājdzīvnieku vai arī auto vadītāja apliecību, lai spētu dzīvē ripot uz priekšu ar savu personīgo limuzīnu.

Presto – līderis Latvijas autoskolu vidū

Katra jauna autovadītāja svarīgs aspekts ir droša un kvalitatīva apmācība, kas nodrošinās turpmāko kustību uz ceļa. Visi Presto instruktori spēj iemācīt iegūt pārliecību par sevi un iemācīt mazos autovadītāja paņēmienus.

Presto autoskola neslēpj apmācības patiesās izmaksas, taču Presto digitālie risinājumi apmācību procesa optimizēšanā un augstās kvalifikācijas instruktori padara to par vienu no visizdevīgākajām autoskolām, samazinot vidējās izmaksas kursantiem līdz pat 20% mazāk nekā citviet. Iespēja pasūtīt lielu daļu pakalpojumu elektroniski nozīmē Latvijā nepārspētu servisu, kas ir unikāls arī Eiropas līmenī.

Presto atrodas vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā (Centrā, Imantā, Ķengaragā, Purvciemā, Teikā, Juglā), Ikšķilē, Jēkabpilī, Lielvārdē, Liepājā, Ogrē, Olainē, Saulkrastos, Vangažos, Jūrmalā, Baložos. Jaunākie pienācēji ir Presto autoskola Ķekavā un autoskola Ādažos.

Ar Presto iespējams iegūt vadītāja apliecību

* A kategorijā,

* B kategorijā,

* C kategorijā,

* D kategorijā;

Kā arī iziet:

* koda apmācības,

* pirmās palīdzības kursus,

* iegūt medicīnisko izziņu priekš vadītāja apliecības iegūšanas –medicīniskās izziņas iegūšanai nav jābūt Presto kursantam, to var izmantot jebkurš, tai skaitā arī esošie šoferi, kuriem tā ir nepieciešama tiesību termiņa pagarināšanai. Maksājot caur Presto cena ir izdevīgāka nekā poliklīnikā un nav jāgaida rindā.

Neapšaubāmi vērts izcelt to, ka Presto autoskola ierindojās 1. vietu pēc CSDD un arī pēc apkopotas autoskolas.com statistikas.

Ietaupi laiku, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas

Presto piedāvā iespēju digitāli noformēt līgumu, lai lieki netērētu klientu laiku, kā arī iespēju apmaksāt un izvēlēties atbilstošos pakalpojumus elektroniski mājaslapā, kur var izvēlētiesteorijas nodarbību kursu sev ērtā laikā un vietā.

Ikviens jautājums vai neskaidrība ir atrisināma rakstot Presto mājaslapā, soc. tīklos, zvanot+371 288 131 88 vai rakstot e-pastāinfo@presto.lv.

Rūpējoties par drošu braukšanu un l­aidenu ikdienas satiksmi, izvēlēsimies kvalitatīvus un ar pieredzi bagātus instruktorus un, ticiet, Presto autoskola spēj nodrošināt pienācīgi lielu instruktoru izvēli atbilstoši ikkatra klienta velmēm.

Uz tikšanos satiksmē!