Viens no pasaules līmeņa spožākajiem talantiem Nacionālās basketbola asociācijā Kristaps Porziņģis drīz atgriezīsies dzimtenē, kur turpinās rehabilitācijas procesu, 14. aprīlī tikšanās ar žurnālistiem laikā atklāja liepājnieks.

Pašlaik 22 gadus vecais Porziņģis atkopjas no ceļgala krustenisko saišu plīsuma, bet laukumā viņš varētu atgriezties vien gada beigās.

“Esmu apmierināts ar to, kā norit rehabilitācijas process. Šis ir tāds savainojums, ka arī ja viss norit labi, tik un tā jābūt pacietīgam un jāiet soli pa solim.

Cenšamies būt droši par visu, ko darām. Protams, ka gribu atgriezties pēc iespējas ātrāk, tomēr neesmu uzstādījis termiņu. Negribam nospraust kādus noteiktus datumus.

Kad būšu gatavs atgriezties un komanda atļaus, tad arī atgriezīšos,” “NYPost.com” citē Porziņģa teikto.

Video:

Līdz šim “Knicks” vadība visai izvairīgi ir runājusi par to, vai jau šajā vasarā pagarinās līgumu ar Kristpau, bet sezonas noslēguma tikšanās varētu būt pavērsiena punkts šajā jautājumā.

Pagaidām līgums ar «Knicks» klubu Porziņģim vēl ir uz nākamo sezonu, bet 2019.gada vasarā viņš var kļūt par ierobežoti brīvo aģentu, ja kontrakts līdz tam laikam netiks pagarināts