Aktieris Andris Lielais, kuram ir dubultpilsonība, viesojās pazīstamā Krievijas propagandista Borisa Norkina raidījumā. Kad viņam tika dots vārds, Lielais neslēpa savas domas.

Acīmredzot raidījuma vadītājam negaidīti Lielais pauda kategorisku nepiekrišanu karam, ko Krievija sarīkoja Ukrainas teritorijā.

Viņš arī norādīja, ka, būdams Krievijas pilsonis, “ir līdzatbildīgs” par notiekošo.

Lielais sacīja, ka Norkins un viņa kolēģi apzināti izplata dezinformāciju skatītāju vidū. Skaidrojot savu klātbūtni studijā, aktieris atzīmēja, ka viņu pievilināja redaktori.

Tāpat viņš kritizēja Krievijas valdību par tās rīcību Ukrainas teritorijā. “To nav iespējams izturēt, normāls cilvēks to nevar izturēt! Jūs visi izliekaties, ka nekas nenotiek.

Cilvēki mirst, krievi!

LASI VĒL: Staigāju gar krastu Nīcas pusē un atradu neticamas lietas: Aiz satraukuma visu paņēmu un arī sabildēju (Foto)

Es, latvietis, runāju jūsu vietā!” – emocionāli izteicās aktieris. Pēc tam Norkins mēģināja aizvainot viesi, atgādinot, ka daudzām zvaigznēm, kas skaļi izteicās par situāciju Ukrainā, tostarp pašam Lielajam, ir Krievijas pase.

Raidījuma viesiem un vadītājam Andra izteikumi bija nepatīkams pārsteigums. Raidījuma vadītājs centās apšaubīt Lielā pateikto.

Sarunas izcēlās tik spraigas, ka vienā brīdī dialogos tuvojās fiziskam kontaktam un saasinājumam.

Noskaties video:

Sarunas bija tik spraigas, ka šis video ātri vien izplatās dažādos soctīklos. Atliek vien jums pašiem spriest, ko tieši vēlas panākt katra puse!