Kā ziņo krievu mediji, tad par Anastasijas Zavorotņukas dzīvi ir runājis Krievijā atpazīstams dziednieks Aleksandrs, kuru uzskata par populārās ekstrasenes Džūlijas “pēcteci”.

Kā viņš norāda, tad pastāv daudz dziļāki iemesli 48 gadus vecās krievu aktrises Zavorotņukas saslimšanai.

Viņš ziņo, ka viņai uzstādīta neprecīza diagnoze un ārstēt nepieciešams pavisam citu slimību.

“Ir uzstādīta nepareiza diagnoze. Es neredzu, ka būtu onkoloģija. Viņa vienkārši ir izsīkusi. Es strādātu ar imunitāti, lai organisms varētu pretoties,” Krievijas televīzijas tiešraidē komentēja Aleksandrs.

Palūkojoties aktrises fotogrāfijā, viņš noteicis, ka Anastasija pašlaik neatrodas „aizgājušo” pasaulē, tāpēc šobrīd bažas par viņas dzīvību neesot un no attēla nāk “siltums”.

Lasi vēl: Praktiski gads bez alkohola! Atsakoties no iedzeršanas, pamatīgi mainījusies ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta (Foto)

“Tā ir laba zīme. „Aizgājušo” pasaulē viņas nav. Tas pagaidām nav viņas ceļš. Viņa atveseļosies un dzīvos parastu, veselīgu dzīvi. Izveseļosies. Tā ir taisnība,” sacījis smalko enerģiju speciālists.

Kā tiek norādīts, tad Aleksandrs ir īsts dziednieks, kurš var visu un spēj redzēt cauri katram cilvēkam. Viņam nesagādā problēmu noteikt katram cilvēkam precīzu diagnozi. Viņš ir palīgs tad, kad parastā medicīna vairs netiek galā ar cilvēku. Viņš dziedē zvaigznes un slepus izārstē politiķus.