Vieni no Latvijā populārajiem mūziķiem noteikti bija un ir Kristaps un Ginta Krievkalni. Tomēr pavisam nesen gaismā nāca jauna informācija, ka laulība šim pārim ir diemžēl izjukusi, vēsta Privātā dzīve.

Kā tiek vēstīts, tad abi laulībā bija 10 gadus. Tomēr nu ir nolemts katram iet savu dzīves ceļu.

Neskatoties uz to, ka jau iepriekš izskanēja šāda versija par šķiršanos publiskajā telpā, Ginta šo faktu arī pati apstiprina.

Ginta atklāj to, ka tas noticis salīdzinoši nesen. Un cenšoties noskaidrot, kas tieši varētu būt par iemeslu, tad Ginta atbildēja, ka tur nevar teikt, ka bija viens konkrēts iemesls. Un arī trešā persona viņu attiecībās nav bijusi, kas liktu pieņemt lēmumu par šķiršanos.

Vienkāršiem vārdiem sakot, abi atsvešinājās un zuda interese vienam par otru.

Ginta saka pavisam vienkārši: bez jebkādām drāmām, tu vienkārši saproti, ka tas vairs nav tas pats, kas bija pirms desmit gadiem.

Ņemot vērā to, ka ir daudzi pāri, kuriem savā starpā dzirkstele sen jau ir pazudusi, bet ir vēl joprojām kopā tikai bērnu dēļ. Ginta piebilst to, ka šis nav viņu variants.

Iniciatore šim lēmumam bija pati Ginta, un pats vīrs arī bija piebildis, ka viņam bija līdzīga sajūta.

Pagaidām abi ir vēl oficiāli precējušies, bet būs ar laiku jāpierod pie jaunām izmaiņām, jo šobrīd tas ir vēl salīdzinoši sāpīgs mirklis.

Atgādinām, ka abi kopā attiecībās pavadīja 12 gadus. Kad viņi iepazinās, Gintai bija vien 20 gadu un Kristapam 33.