Nesen izskanējušas ziņas, ka dziedātāja pirms laika izslimojusi Covid-19, bet nu viņas veselība atkal ir savesta kārtībā, un viņa jūtas labi.

Kā mūziķe vēsta sava “Instagram” konta stāstos: “Beidzot es esmu atpūtusies, atguvusies, iedvesmojusies, kārtīgi attīrījusies, iztīrījusies, izkāpusi ārā no savas komforta zonas, un es jūtos absolūti apgarota un ar jauniem spēkiem. Es jūtos brīnišķīgi!

Tagad es esmu sapratusi, kāpēc vispār mēs saslimstam, kāpēc vajadzēja saslimt. Vienkārši, ja tu pats nesaproti, ka ir mazliet jāapstājas, tad tevi tur no augšās kāds noliek pie vietas mazliet padomāt un pārdomāt savu dzīvi.”

LASI VĒL: Vīrs piekrāpa šo apaļīgo sievieti un pameta viņu. Viņa nolēma kardināli mainīties par spīti viņam. Lūk, kā viņa izskatās tagad (Foto)

Viņa atklāj arī, ka ir atguvusi emocijas, kā arī guvusi daudz vērtīgu atklāsmju. Guvusi sajūtas, ko bija zaudējusi. “Man viss ir skaidrs, enerģijas manī ir ļoti, ļoti daudz. Es šobrīd skatos uz lietām pavisam citādāk.

Man patīk atkal tās sajūta, kad tu vari vienkārši iet un smaidīt. Es pilnā jaudā, enerģijas pilna, iedvesmota, apgarota dodos savās ikdienas gaitās,” atklāj Samanta.

Novēlam Santai gan šajā, gan Jaunajā gadā vēl lielākus panākumus un lai viss dzīvē viņai izdodas!