Pašmāju populārajā šovā “Saimnieks meklē sievu” visas sezonas garumā populārākie dalībnieki noteikti ir bijuši Kaspars un Gunita Vaikuļi, kuri tika dēvēti arī par Saimniekšova dabas bērniem.

Šovā laikā fanu simpātijas šie jaunieši tieši iekaroja ar savu vienkāršību un atklātību. Arī pēc šova beigām pāris nav daudz mainījies, bet dažas lielas pārmaiņas tomēr ir notikušas.

Šova laikā Kaspars tika iepazīts kā lauku sētas saimnieks, bet tagad ģimene no lauku mājām ir atvadījusies. Kā viņi atklāj, tad savu lauku māju ir pārdevuši.

Neilgi pirms dēla piedzimšanas, ģimene pārvācās dzīvot uz daudzdzīvokļu namu 5 kilometru attālumā no Jēkabpils. “Tā tomēr likās ērtāk – ūdens no krāna un labierīcības siltumā.

Protams, būtu gribējuši lauku māju, bet ar to naudiņu, kas mums bija, tai nepietika,” atzinis ģimenes galva.

Gunita ikdienu pavada kopā ar mazo dēliņu, bet Kaspars naudu pelna, ar metāla detektoru staigājot gar grāvjiem un ceļiem un vācot metāllūžņus, ko pats vīrietis dēvē par “diezgan neparastu nodarbošanos”.

Visu atrasto Kaspars saliek mašīnā un ved mājās, lai pārdotu. Ir dienas, kad viņš var nopelnīt 10 eiro, ir dienas, kad vairāk.

Savukārt vasarā viņš naudu pelna ar medu un mellenēm, ar ogu lasīšanu dažreiz nopelnot pat simts eiro dienā.