Ik pa laikam sociālajos tīklos parādās ziņojumi, kur cilvēki pauž savu sašutumu par takšu pakalpojumiem Rīgā.

Šoreiz dziedātājs un raidījuma vadītājs Roberto Meloni saviem sekotājiem nav sūkstījies par šādu situāciju, tomēr arī viņam gadījusies nepatīkami situācija brīdī, kad no mājām ar taksometru bija nepieciešams nokļūt lidostā.

“Es nebiju lietojis “Bolt”, bet šorīt man notika ļoti nepatīkama situācija. Pasūtīju taksometru un man rādīja, ka tas būs klāt pēc 10 minūtēm. Tās 10 minūtes kļuvas par 20 minūtēm, un man lidostā jābūt visātrāk! Zvanu taksistam un izrādās, ka viņam jābrauc vēl uz citu Rīgas pusi un tad pie manis,” stāsta Roberto.

Uz viņa jautājumu, kāpēc viņam tiek piedāvāts pakalpojumus un rāda 10 minūtes atbilde bijusi visai “interesanta”.

“Tur rāda nepareizi, jūs varat atsaukt pasūtījumu!” Mākslinieks arī piebilst, ka viņa atvaļinājums šī iemesla dēļ sācies stresaini, turklāt nācies maksāt 15 eiro taksometram, kas noķerts uz ielas.

Tiesa, Roberto pēc dažām dienām publicējis ierakstu, kurā vēsta, ka kompānijas pārstāvji šo gadījumu nav atstājuši bez ievērības, sazinājušies ar viņu un atvainojušies par radušos situāciju.

“Esmu atgriezies šonakt no divu nedēļu atvaļinājumam un braucot uz mājām ar Bolt bija labākais sveiciens Latvijai , savai otrai dzimtenei,” sociālajā tīklā facebook raksta Roberto.

Jau vēstīts, ka vairāk nekā 10 gadus Roberto Latviju sauc par savām otrām mājām. Šeit viņš kļuvis ne vien par iecienītu pasākumu vadītāju un mūziķi, bet arī raidījuma “La Dolce Vita” vadītāju.