Daudziem zināmais sinoptiķis Toms Bricis ir pavēstījis, ka šajā nedēļas nogalē būs rudenīgs laiks un visai ievērojami pastiprināsies vējš. Tuvākajā naktī valsti sasniegs jauns ciklons, tā iemesla dēļ naktī gaidāms lietus – galvenokārt Latgales dienvidos.

Sestdiena sāksies apmākusies un daudzviet valstī turpinās līt neliels lietus. Savukārt dienas otrā pusē mākoņu kļūs mazāk, un parādīsies arī saule. Sestdien arī būs stiprāks vējš, kas visā Latvijā brāzmās sasniegs 11-16 metrus sekundē, bet vietām Kurzemē un Vidzemē līdz 17-22 metriem sekundē.

Šāda stipruma vējš var pārsvarā nolauzt kādu zaru vai koku. Tā iemesla dēļ savas svarīgākas lietas (automašīnas un citas mantas), ja ir iespējams, tad neturiet tuvu kokiem vai lietām, kas var viegli aizlidot prom vēja ietekmē.

LASI VĒL: Viņš piedzima trīs mēnešus ātrāk, nekā bija paredzēts. Pēc 11 gadiem viņa māte atklāja patiesību.

Savukārt runājot par gaisa temperatūru, tad sestdienas naktī +12..+17 grādi, dienā – +15..+19 grādi, valsts austrumu daļā ir iespējams arī +20 grādi

Svētdiena būs nedaudz labāka kā sestdiena, jo laikapstākļi pamazām uzlabosies, biežāk uzspīdēs saules un lietus būs tikai vietām. Tajā skaitā arī vējš norimsies. Naktī temperatūra pazemināsies līdz +8..+13 grādiem, piekrastē līdz +15 grādiem, bet dienā tā sasniegs +16..+21 grādu.

Video:

Papildus tam Toms Bricis arī paziņoja, ka dosies atvaļinājumā un nebūs pieejams līdz 19. jūlijam, tā iemesla dēļ no viņa kādu brīdi būs klusums:

“Līdz 19. jūlijam pazūdu atvaļinājumā dziļā mežā. Tāpēc būs miers un klusums no manis te. Lai mierīgs laiciņš,” vēsta Toms.

Ļaudis uzreiz arī ironizē, ja Toms iet atvaļinājumā, tad visticamāk arī laikapstākļi uzlabosies. Kaut nu tā būtu un lai baudāms atvaļinājums Tomam!