Daudziem zināmas latviešu mūziķis, dzejnieks un producents Guntars Račs savā “Instagtam” kontā publicē fotogrāfijas gan no savas privātās dzīves, gan arī no savas daiļrades.

Pavisam nesen viņš publicēja skaistu bildi, kur ir redzams viņš pats kopā ar meitu Odriju Aleksandru, kurai nesen apritēja 17 gadi.

Zem šīs bildes mūziķis pievienoja komentēru, veltot “daudz, daudz, daudz laimes ” un, ka savu meitu ļoti mīl. Savukārt iepriekš Guntars bija vēstījis šādu ziņu:

“Ja meita ir sportiste un tuvojas dzimšanas diena – tēviem nav variantu. Basketbola grozam būt! Solīts, darīts. Jāsaka, ka pašam arī tīri labi patīk uzbumbot. Kuram “puišelim” tad nepatīk.”

Foto:

 

View this post on Instagram

 

Sweet 17! Daudz, daudz, daudz laimes @odrija_aleksandra ! #LoveForever

A post shared by Guntars Racs (@guntarsracs) on

Guntara meitu apsveica vairākas zināmas personības Latvijā, piemēram, Lauris Reiniks. Un papildus tam sekotāji apbēra abus ar komplimentiem un sveicot meitu dzimšanas dienā:

“Kāda skaista, jauna dāma. Daudz laimes. Odrijai un vecākiem mīļi sveicieni!”

Papildus tam Guntars arī pastāstīja savus nelielos plānus ar savu muzikālo dailŗadi:

“Kā izsatās Pandoras lāde? Manā gadījumā šādi. Viena no lādēm, kurā glabājas n-tie studijas ierakstu oriģināli DAT kasetēs. Nav bijis laika pārskatīt visus tos dārgumus, bet tagad nāksies, jo beidzot sāksim vērtīgākos no ierakstiem pārizdot vinila platēs. Pirms tam gan jauns “master” pie zviedru kolēģiem un uz priekšu. Tas gan nebūs ātrs process, jo gribas visu paveikt kvalitatīvi un bez liekas steigas. Sāksim ar tiem LĪVI ierakstiem, ar tiem, kuri nekad vinila platēs nav izdoti. Un tādu nav mazums…”