Latvijā zināmais aktieris Jānis Jarāns sarunā ar “Privāto dzīvi” ir pastāstījis vairākas lietas par savu ikdienu, gan arī par atkarībām. Kādam tā ir visai nopietna, kādam tā ir diezgan pat veselīga un iedvesmojoša.

Kā atzīst pats Jānis Jarāns, tad viņam šī konkrētā atkarība ir sākusies 2000. gadā. Un runa šeit ir par to, ka Jānis vienkārši dievina spēlēt golfu.

Kā aktieris pats stāsta, tad viss aizsākās kāda drauga dēļ, kurš ieteica Jānim izmēģināt tikai 1 reizi uzspēlēt golfu. Līdz tam laikam Jānis bija pārliecināts, ka nekas foršāks par tenisu nevar būt.

Kā izrādās, kad tika golfs izmēģināts, tad attiecīgi Jānis kopš tā laika vairs uz tenisa treniņiem nemaz nav rādījies. Vēlāk atklājās, ka tenisam viņš atmeta ar roku un visai nopietni pievērsās golfam.

Vēl jo vairāk, Jānim ne tikai patika golfs, bet viņam tas arī ļoti labi padevās – iesācēja veiksme palīdzēja iegūt vairākus kausus pēc kārtas.

Protams, gadiem ejot uz priekšu, Jānis netiecās pēc pasaules čempionāta mērķiem, taču amatieris viņš bija augstā līmenī.

Starp visiem tiem spēlētājiem viņš jutās pietiekami komfortabli, kā arī pat spēja būt labs “kedijs”, kurš palīdz nest nūju somu un sniegt padomus.

Kā pats aktieris piebilst, tad golfs nemaz tik dārgs prieks nav kā daudziem varētu likties – tas noteikti ir lētāks par slēpošanu, kur vajadzīgi dārgi ekipējumi. Šeit visu var nopirkt lietotu un tikai ar laiku, ja ir nopietna interese, tad pats savu jauno komplektu.

Ir patiess prieks par Jāņa aizraušanos un novēlam arī turpmāk panākumus!