Rūta Dvinska palika aizvien sabiedrībā zināmāka brīdī, kad no šova “Māmiņu klubs” vadītājas amata nolēma aiziet Kristīne Virsnīte, un viņas vietā stājās TV personība Rūta Dvinska.

Rūta arī aktīvi darbojas sociālajā tīklā “Instagram”, kur viņa publicē bildes gan no savas privātās dzīves, gan no savas ikdienas.

Acīgāki sekotāji pamanīja, ka TV personība pēdējā laikā cenšas izskatīties aizvien dabiskāka un absolūti nekautrējas to rādīt sabiedrībai, kas ir apsveicami.

Pirms neilga laika Rūta publicēja fotogrāfiju, kurā redzama priecīgi smaidām, un kā saprotams, ir nesen pamodusies un vēl neuzkrāsojusies.

Rūtas komentārs pie bildes:

“Rīta apgaita dārzā ir mans rituāls, kas palīdz atmosties un uzsākt dienu ar labu enerģiju. Cenšos to pagūt arī pirms doties citos darbos, tad ierēķinu ekstra 15 minūtes, lai var izmest loku caur dārzu, pirms kāpt auto.”

Foto:

Daudzi sekotāji Rūtu apbēra ar komplimentiem, ka viņa izskatās burvīgi un ļoti mīlīgi, piebilstot, kas var būt labāks par šo – rīta sākums dārzā ar kafijas krūzi un zemenēm, dzīve ir skaista!