STV Pirmā! kanāla šova “Slavenības. Bez filtra” daudziem zināmā Magone Šutoviene jaunākajā raidījumā bija devusies ciemos pie savas mātes ar mērķi, lai censtos atjaunot attiecības ar viņu.

Tomēr diemžēl iecerētais nesanāca un tikšanās izvērtās pavisam negaidīti un ne pārāk patīkami.

Atgādinām, ka Magone ar savu māti pārtrauca komunicēt, jo bija nesaskaņas starp mantojuma dalīšanu. Video atskatā redzams, ka Magone apciemo māti un ar dēla palīdzību centās viņai nodot cienastu, taču, kā izskatās, tad Magones mātes sirds nav vispār palikusi maigāka, un cienastu atdod atpakaļ meitai.

“Es nemaz nepriecājos – še, ņem bērniem. Man nevajag, esmu paēdusi,” komentēja māte. Savukārt Magone centās sevi mierināt, ka viņa darīja, kā, ir pareizāk. Bet, ja nevajag, nevajag. Paldies arī par to.

LASI VĒL: Rebeka Koha parāda, kā mīļotais viņu aizkustināja līdz asarām

Kā iepriekš tika vēstīts, tad galvenokārt strīds bija izvērties par to, ka māte negribēja novēlēt Magonei savu māju. Tad sieviete nolēma izvākties no turienes un iegādājās paši sev īpašumu Gulbenē.

Saprotams, ka Magoni satrauc tas, ka bērni ik pa laikam vaicā par vecmāmiņu, un tieši tā iemesla dēļ Magone arī vēlējās izlīgt mieru ar savu māti – kaut vai tikai bērnu dēļ.

Magones vīrs gan uzskata, ka Magones mātei šajā situācijā būtu jāsper pirmais solis, jo viņa ģimeni esot padzinusi no mājām.

Noskaties video: