Ja augusta mēnesis nebija tik silts kā gribētos, tad septembris mūs ir lutinājis pat ļoti. Siltais, sausais un saulainais laiks mudinājis iedzīvotājus baudīt vasaras priekus dažādos veidos, un tajā skaitā arī atpazīstami sabiedrībā cilvēki ir baudījuši skaisto laiku. Kā viņiem ir gājis, par to viņi arī pastāstīja savos sociālajos tīklos.

Pavisam nesen vietējā latviešu ”influencere” un biznesmene Katrīne Sauliete saviem sekotājiem par prieku publicēja fotogrāfiju, kur ir redzama visa viņas ģimenes un arī jaunais draugs.

Fotogrāfija tika iemūžināta brīdī, kad visa ģimene bija devusies nelielā izbraucienā ar jahtu pa Daugavu. Bildē redzama Katrīne, viņas draugs pilots Pēteris Vasiļevskis un abas mīļās meitas Kerija un Kortnija.

Zīmīgi piebilst to, ka Katrīne ar savu jauno draugu kopā ir jau 5 mēnešus un šī ir pirmā bilde, kuru viņa ir nolēmusi publicēt kopā ar mīļoto vīrieti un savām atvasēm.

Zem bildes Katrīne pievienoja arī komentāru, ka tas ir ideāls septembris. Tā viņa raksturoja tā brīža sajūtas, un, protams, tam piekrita arī visi viņas fani. Vienlaikus ģimenīte tika apbērta ar daudziem komplimentiem, piebilstot, cik skaisti un laimīgi četrotne izskatās kopā.

Foto:

Atgādinām, ka iepriekš Katrīne bija kopā ar hokejistu Kasparu Saulieti, taču šīs attiecības saruka, un jaunais mīlasstāsts nāca gaismā maijā, kad viņa ir kopā ar septiņus gadus jaunāku vīrieti.