Latvijas mērogā ir parādījusies jauna “vlogere-blogere” Patrīcija Meldere no Rēzeknes, kura sava YouTube kontā izvieto dažnedažādus video par savas ikdienas gaitām.

Ar savu svaigāko video pāris dienu laikā nu ir guvusi iespaidīgus panākumus. Meitene uzfilmējusi video, kurā atklāti pastāsta, kā tas ir zaudēt nevainību un ko vajag un ko nevajag darīt pirmajā reizē. Šo video dažu dienu laikā noskatījušies vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

Savu uzmanību Patrīcija jau iepriekš bija ieguvusi, šokējot savus fanus un ne tikai ar paziņojumu, ka ir biseksuāla. To viņa saprata, būdama vēl nepilngadīga. Šobrīd meitenei ir 19 gadu un ir aktīvi atsākusi veidot savu blogošanu.

Savā jaunākajā video Patrīcija visai valstij pastāsta par savu pirmo reizi. Tas notika laikā, kad viņai bijis 18 gadu, un partneris bijis krietni pieredzējušāks – piecus gadus vecāks puisis.

Izrādās, ka Patrīcija nolēma šo video uzfilmēt ne tāpat vien – paziņojot, ka viņa ir zaudējusi savu nevainību, praktiski visi viņas fani vēlējās uzzināt ko vairāk par šo “pirmo reizi”…

Viens no pirmajiem jautājumiem, kas tika uzdots Patrīcijai, bija par to, vai viņas vecāki vispār ir lietas kursā par notikušo. Uz ko Patrīcija atklāti atbildēja, ka vecāki zina par to, ka meita jau pārgulējusi un gan mamma, gan tētis uz šo faktu reaģējuši neitrāli, vien nobrīdinājuši, ka jābūt uzmanīgai, lai nesanāk liekas “problēmas”.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!

Avots :