Latvijā tik ļoti iemīļota un daudziem zināmā humoriste, TV un dažādu radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ik pa laikam savos sociālajos tīklos dalās ar ikdienas gaitām un kas interesants notiek viņas dzīvē.

Jāteic, ka tiem, kam mājās ir dzīvnieki, it īpaši suņi, ļoti labi atceras laikus vai vēl joprojām izbauda, kad jaunais četrkājains draugs ir vēl pavisam mazs, neprot klausīt un ir pavisam spēlīgs un aktīvs. Pagaidām Baibas ģimenē ir vēl līdzīga situācija, jo suņa auklēšana brīžiem viņai pat šķiet krietni grūtākā nekā bērnu audzināšana.

Visnotaļ tiem, kam mājās ir dzīvnieki, šo noteikti sapratīs.

Baiba uzfilmēja pirms neilga laika video, kur viņa cenšas staidzināt savu jauno ģimenes locekļi, bet nu viņš nekādīgi to nevēlas darīt un visu laiku ir jālūdzās, lai pakustētos uz priekšu.

Video laikā Baibas komentārs:

“Un man jau šķita, ka bērnus audzināt ir grūti. Nevienu bērnu šitā neesmu lūgusies!”

Atgādinām, ka Baibas ģimenē jaunais ģimenes locekļis parādījās šī gada augustā, kad viņš bija pavisam mazs.

Daudzi Baibas sekotāji cenšas viņai ieteikt dažādus padomus, kā atvieglot ikdienas pastaigas, piebilstot to, ka varbūt sunīti būtu ieteicams aizvest uz suņu skolu, kur visas nepieciešamās pamatprasmes var arī apgūt.

Savukārt citi piebilst, ka reizēm ir pat tā, ka taksis pastaigā ved saimnieku, kamēr citus suņus pastagā ved saimniek. Taču uzticamāku draugu nevar iedomāties. Kam suns ir, noteikti sapratīs un piekritīs!

Video: