Cilvēki, kuri seko līdzi astrologu novērojumiem, komentāriem, var piekrist, ka ir sava veida taisnība tam, kā tiek paredzētas lietas un kas notiek mums apkārt.

Citreiz ir dienas, kad ir jābūt patiesi uzmanīgiem, citreiz ir dienas, kad notiek patiesi labākie un veiksmīgākie lēmumi, darījumi un situācijas.

Šoreiz krievu astroloģe Tatjana Borša norāda, ka šīs nedēļas galvenais notikums ir Pilnmēness, kas parādīsies piektdien, 19. novembrī.

Viņa norāda, ka tā ietekme sajūtama būs jau ceturtdien, kā arī turpināsies vēl sestdien, sociālajā vietnē Instagram raksta T. Borša. Šajās dienās cilvēkiem jābūt īpaši uzmanīgiem.

Ja kādā dzīves jomā paredzamas problēmas, tad iepriekš vēlams sagatavoties triecienam, piemēram, ja zināt, ka var izcelties strīds, jāsagatavo argumenti un fakti jāpārbauda.

Šīs dienas līdz sestdienai ir ar lielu traumu un konfliktu risku, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem.

Tāpēc, ja ir iespējams, tad centieties šīs dienas pavadīt mierīgā gaisotnē, lieki nestrīdēties ar saviem tuvajiem un mīļajiem. Ne velti saka, ka “pēc negaisa vienmēr būs saule”. Un to arī piebilst astroloģe, ka svētdiena būšot diezgan pozitīva diena, kuru vēlams pavadīt ar savu ģimeni un tuviniekiem.