Kā iepriekš tika vēstīts, tad Valsts policijas Jūrmalas iecirknis meklēja 1997. gadā dzimušo Ingu Kalniņu, kura ap pulksten vieniem naktī no 6. uz 7. novembri izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Nometņu ielā.

Līdz pat šīs dienas rītam nebija zināms, kāds ir meitenes liktenis, kā arī nebija zināma jaunietes atrašanās vieta.

Valsts policijas šīs dienas ieraksts:

PAPILDINĀTS (07.11.2019. pulksten 9.48): Jauniete šorīt tika atrasta dzīva meža masīvā Kauguros. Paldies visiem, kuri sniedza informāciju un dalījās ar ziņu!

Iepriekš Valsts policija ziņoja, ka meklē bezvēsts prombūtnē esošo Ingu Kalniņu:

Valsts policijas Jūrmalas iecirknis meklē 1997. gadā dzimušo Ingu Kalniņu, kura ap pulksten vieniem naktī no 6. uz 7. novembri izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Nometņu ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies, kā arī nav zināma jaunietes atrašanās vieta.

Pazīmes: augums ap 160 cm, gari mati tumši lillā krāsā. Jauniete, iespējams, šobrīd atrodas šoka vai depresijas stāvoklī.

Bija ģērbusies pelēkā sporta jakā, tumši zilās džinsa biksēs, kājās baltas kedas. Līdzi bija rozīgi melna plecu soma.

Valsts policija aicina aplūkot jaunieties fotogrāfiju un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par I. Kalniņas atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, zvanīt pa tālruņa numuriem 67075111, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.