Maestro Raimonda Paula mazmeita, kino producente Monika Ivonne jeb Monika Pedersena sociālajos tīklos devusi mājienus, ka izjukušas viņas attiecības ar līgavaini, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Kā zināms, Monika un scenārists Maikls Alojans pēc divarpus gadu kopdzīves paziņoja par saderināšanos 2020. gada vasarā. Tolaik Monika atklāja, ka kāzas vēlas svinēt Latvijā, bet vecumdienas ar mīļoto vēlētos pavadīt Baltezerā.

Nu izdevums “Kas Jauns?” novērojis, ka no pāra sociālajiem tīkliem pazudušas visas kopbildes, kā video liecības par skaisto bildinājumu. Arī spožais saderināšanās gredzens pirkstā vairs nav redzams.

LASI VĒL: Žūrija histērijā spieda pogas atkal un atkal, bet zāle aplaudēja, kājās stāvot. TĀ Vitnijas Hjūstones hītu nebija dziedājis vēl neviens!

Tāpat izdevums vēsta, ka Paula mazmeita ļauj noprast, ka viņai ir izveidojušās mīļas attiecības ar Londonā dzīvojošo mākslinieku Džeremiju Allenu.

Vēl 2019. gada nogalē Monika izdevumam “Santa” neslēpa, ka attiecības ar Maiklu ir nopietnas. Toreiz viņa sacīja, ka nākotni redz šeit pat, Latvijā, un ka tur arī gribētu pavadīt visu savu atlikušo mūžu ar savu mīļoto Maiklu.

Tomēr dzīvē mainās gan plāni, gan parādās situācijas, kuras cilvēkiem liek mainīt savus galvenos dzīves plānus. Neskatoties uz šādu pavērsienu, novēlam, lai viss tomēr izdotos lieliski un ar vieglumu!