Meitene bija tik skaista, ka pagājušā gadsimta pazīstamais fotogrāfs nosauca viņu par „zilacaino Āzijas Venēru”. Viņai bija gari melni mati, gaiša āda, zilas acis un lapsenes viduklis, un visi apkārtējie bija sajūsmā par šādu salikumu.

Viņas radu vidū bija albāņi, čerkesi un francūži, tāpēc viņas ārienei bija dažādām tautībām raksturīgie vaibsti. Meiteni mēdza salīdzināt ar Vivjkēnu Lī, jo viņas patiesi bija ļoti līdzīgas.

Runa ir par Ēģiptes pēdējo princesi Favziju Fuadu. Personīgās laimes dēļ meitene ziedoja privilēģijas, kuras viņai bija karaļa galmā Irānā. Šo soli viņa spēra nešauboties, un rezultātā ieguva daudz vairāk.

LASI VĒL: Lieliski padomi dārzniekiem, kas palīdzēs augu kopšanā

Favzija mācījās Šveicē un brīvi pārvaldīja angļu un franču valodu. Līdz ko viņa pēc mācībām atgriezās Ēģiptē, viņas brīvība tika stingri ierobežota, jo meitenei nācās ievērot vietējās tradīcijas.

17 gadu vecumā meiteni izdeva pie vīra. Par viņas vīru kļuva Irānas princis Mohammeds Reza Pelevi. Līdz laulībām viņa redzēja viņu tikai vienu reizi. Kādu laiku pēc kāzām notika Favzijas fotosesija kādam pazīstamam žurnālam, pēc tam par viņas skaistumu runāja visā pasaulē.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!