Beļģis Ēriks Vekemans jau krietnu laiku sapņoja par garažu savai mašīnai. Taču Vācijas pilsētas  Brakelas, kurā dzīvoja pensionārs, vadība neļāva viņam to celt un nosūtīja Ērikam atteikumu. Viņi baidījās, ka jaunbūve sabojās pilsētas “seju”. Taču Ēriks bija ne tikai spītīgs, bet arī viltīgs.

Saņēmis šādu rezolūciju, viņš nesaskuma. Tā vietā gudrais vīrs savam autiņam ierīkoja mājas tieši veikala vitrīnā!

Pirms dažiem gadiem Ērikam bija neliels veikaliņš, bet vēlāk viņš to slēdza. Pārveidot nama fasādi, padarīt  to vairāk līdzīgu dzīvojamai mājai, viņam arī neļāva.

Prasmīgais vīrs divām savām problēmām izvēlējās vienu risinājumu. Apsvēris, ka pārbaudītājiem neradīsies pretenzijas, viņš pārveidoja veikaliņa telpas par mašīnas garāžu…


Nezinot, kā izveidota Ērika automašīnas mājvieta, nekad nevarētu iedomāties, ka vitrīna var vienkārši pabraukt malā, atbrīvojot  ceļu.

Pabīdot malā fasādi, atjautīgais vīrs izveido mazas nobrauktuves, lai mašīna varētu brīvi izkļūt ārā.

Pirmajā brīdī liekas, ka visa šī procedūra ir stipri sarežģīta, taču patiesībā izbraukšana Ērikam neaizņem vairāk par divām minūtēm.

Šeit galvenais – neaizmirst aizvērt nomaskētās durvis.

Ēriks gan negrasās pie tā apstāties, viņš ir nolēmis uzstādīt savai neparastajai garāžai automātiskas durvis.

Noskaties video:

Kā redzi, attapīgais pensionārs tomēr atrada risinājumu, kas derēja gan viņam, gan pilsētas vadībai. Pie viena arī Ērika garaža kļuva par vienu no interesantākajām garāžām pasaulē.

Vārdu sakot – malacis!