Sabiedrībā zināmā latviešu dziedātāja un radio balss Liene Ušakova sociālajos tīklos ik pa laikam pārsteidz cilvēkus ar interesantām frizūrām, apģērbiem un pat nodarbošanās veidiem!

Šoreiz viņa pārsteigusi fanus, atklājot un demonstrējot savu jauno hobiju.

Savā Instagram kontā viņa publicējusi vairākus video, kurā redzams, kā viņa deja uz pilona, piebilstot, ka šis horeogrāfijas veids ir lielisks, taču ļoti grūts.

“Esmu ļoti kokaina un jāteic, ka tas nav sporta zālē dzelžus cilāt. Ceru, ka dejas ir jauns manas dzīves sākums. Ceru kļūt elastīgāka un sievišķīgāka!

Vēlos uzlabot stāju. Mamma kopš bērnības biedē ar “zirneklīti” – lietiņu, kas uzvilkšanas gadījumā pīkst, ja staigā ar sakumpušu muguru. Manā plānā nav taisīt piruetes, lai gan nenoliedzami ko tādu mācēt ir augstākā klase.

Deju placis saturas! Pagaidām tas viss, protams, ir ļoti neveikli, bet es ceru uz kaut ko foršu nākotnē. Man izdodas viss, ko ieņemu savā galvā!” vēstīja Ušakova.

Papildu daiļava publiskoja trīs video, kurā demonstrē savas deju prasmes, kā arī pavisam knapā apakšveļā un zeķubiksēs ļauj labi apskatīt savu pēcpusi.

Video:

 

View this post on Instagram

 

Cardi b es lidoju pie tevis lol ! ??? Pole dance ir deja,cirks un vieglatletika viss viena ?)) es negribu ne1 meichuku biedet…tas ir amazing,bet tas ir tik faking gruti…??)) esmu ljoti kokaina un jateic tas tev nav dzelzhus gyma cilaat)) Ceru,ka dejas ir jauns manas dzives sakums . (Ceru kljut elastigaka un sievishkjigaka ! Velos uzlabot staju. Mamma kopsh bernibas biede ar “zirnekliti”.?lietinja ,kas uzvilkshanas gadijuma pixt,ja staiga sakumpushu muguru lol) Mana plana nav taisit piruetes ,lai gan nenoliedzami kko tadu macet ir high class. Deju placis saturas ?????pagaidam tas viss protams ir ljoti neveikli ,bet es ceru uz kko forshu nakotne ….?)) man izdodas viss ko ienjemu sava galva ! Sirsnigs un personisks paldies @anete.blaua par treninju!

A post shared by Léna Ushakova (@ushakovaonair) on