Daudziem pasaulē pazīstamā aklā bulgāru gaišreģe Vanga esot pareģojusi faktu, ka 2018. gadā “Vladimira godībā Krievija pārņems pasauli”. Papildus tam arī izteikusi vēl divus pareģojumus, kuri varētu īstenoties tieši šogad, vēsta “Mirror”.

Konspirāciju teorētiķi ir pārliecināti, ka Vanga precīzi pareģoja baisos 11. septembra teroraktus Ņujorkā, Breksita notikšanu, “Islāma valsts” uzplaukumu, kā arī postošos cunami viļņus Indijā 2004. gadā pirms tie notika.

Vanga nomira 85 gadu vecumā – pirms 22 gadiem. Neskatoties uz to, viņas pareģojumi stiepjoties līdz pat 51. gadsimtam, kad viņa pareģo pasaules galu.

Vanga apgalvojusi, ka Krievijas ietekme pasaulē tikai augs un tās vadītājs būs “pasaules valdnieks”.

Tāpat Vanga izteikusi divus pareģojumus 2018. gadam, kas var mainīt pasauli. Viens no tiem ir kā ieteikums, ka Krievijai būs jānogaida, ja tā vēlas kļūt par pasaules noteicēju. Tāpat savu spēku izrādīs Ķīna, kļūstot par nākamo pasaules “superspēku”, pārspējot ASV.

Tāpat Vanga norādījusi, ka šajā laikā tiks atklāta “jauna veida enerģija” uz Venēras. Tas sakrīt ar faktu, ka šī gada jūlijā NASA kosmosā sūtīs jaunu zondi.