Krievijas prezidents Vladimirs Putins par savu misiju uzskata impērijas atjaunošanu, secina viņa bijušais padomnieks Andrejs Ilarionovs. 2000. gadu pirmajā pusē viņš bija Krievijas prezidenta galvenais padomnieks ekonomikas jautājumos, tad amatu pameta un turpmāk bijis kritiski noskaņots pret Putina režīmu.

Nepātraukti interneta vidē klejo dažāda informācija par to, kur tiek pieminēta Putina veselības stāvoklis, pamanot dažādas dīvainības.

Tā, piemēram, Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam viesojoties Teherānā, kāds turku žurnālists ievērojis, ka krievu līderim nekustas labā roka – rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas.

LASI VĒL: Kas ar viņu notiek? Iemūžināta atkal dīvaina Putina uzmanība, kas liek aizdomāties par viņa veselības stāvokli (Video)

Tāpat iepriekš aprīlī internetā parādījās video, kurā redzams, ka Putins, tiekoties ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu, ar rokām ieķēries galdā. Ekstremitātes labāk nofiksēt, ja viena roka nezina, ko dara otra, teikts projekta “1+1” sižetā “Matrjoškas slepenā dzīve”.

Savukārt pirms neilga laika soctīklos tika publicēta fotogrāfija, kur ir redzama Putina vecāku atdusas vieta…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!