Novosibirskiete Marina Steklova 2018. gadā kļuva par sensāciju. Viņai piedzima četrīši.

Marina sauc sevi par kvadromammu. Mazuļiem ir jau 9 mēneši. Jaunajai māmiņai ir profils Instagramā. Tajā viņā ievieto savu mazuļu fotogrāfijas un laimīgas ģimenes bildes.

Nesen pie Marinas atnāca policisti. Atnāca, lai pārbaudītu, vai viņa ir īsta māte vai viltvārde.

Izrādījās, ka policijā ienākusi sūdzība no kādas sievietes Svetlanas, kura dzīvo Sahalīnas apgabala Neveļskas pilsētā, kurā viņa pieprasa, lai tiesībsargājošās iestādes tiek galā ar daudzbērnu māti un arī ar viņas vīru. Viņa esot pārliecināta, ka viņi nav tie, par kuriem uzdodas. Un minēja nopietnus argumentus.

Pirmkārt, Svetlana paziņoja, ka Marinas vīrs esot sirms, tātad, vecs, bet veciem vīriešiem bērni nevar būt. Tas nozīmē, ka viņš nav bērnu tēvs.

Otrkārt, Marinai pēc dzemdībām ir saglabājusies laba figūra, turpretī Svetlanai figūra ir stipri pabojājusies. Tātad,  Marina četrīšus nav dzemdējusi, viņa ir viltvārde, bet bērnus kaut kur nozagusi.

Pie četrīšu mātes atnāca policisti, lai pārbaudītu, ir  Marina īsta māte vai viltvārde.

Iesniegums policijai bija noformēts pēc visiem noteikumiem, tas tika reģistrēts un policijas darbiniekiem nācās uz to reaģēt.

„Ziniet, kas ir visaizvainojošākais! Policija nedrīkst atstāt signālu bez ievērības, katrs iesniegums, arī katrs tāds murgs ir jāpārbauda, ir jātērē laiks, jānoskaidro apstākļi un jāsniedz atbilde iesnieguma rakstītājam” , – 21. janvārī savā Instagramā raksta Marina Steklova.

Iecirkņa pilnvarotais parunāja ar daudzbērnu māmiņu, pārbaudīja dzimšanas apliecības un pārliecinājās – māmiņa ir īsta.