Kā vēsta britu mediji, no Vestminsteras zāles, kāds melnās drēbēs tērpies sērotājs metās ārā no rindas un skrēja tieši augšā uz pjedestāla, paspējot pat pacelt karalisko standartu no monarha zārka, pirms tika notriekts zemē, nogrūžot gar zemi arī septiņus gadu vecu meiteni un atstājot aculieciniekus ar aizturētām elpām. Metropolitēna policija apstiprināja, ka par sabiedriskās kārtības pārkāpumu vīrietis aizturēts.

Piektdien ap pulksten 22:00 (ap pusnakti pēc Latvijas laika) pie Vestminsteras zāles policisti vīrieti norāva nost no karalienes zārka un nogrūda uz grīdas.

LASI VĒL: “Ātrās” palīdzības dienesta darbinieks par nesen piedzīvoto: Iegājām dzīvoklī un “apskrējās dūša” par redzēto…

Vīrietis izspiedās cauri sērotāju rindai, starp kuriem bija septiņus gadus veca meitene, piesteidzās pie zārka un mēģināja pacelt karalisko standartu.

Pēc tam viņš ir paguvis pielikt rokas pie karalienes zārka. Pārējie sērotāji bija acīmredzami šokēti piektdienas vakara incidenta laikā, kas notika tikai dažas stundas pēc tam, kad karalis Čārlzs III un viņa ģimene sarīkoja godasardzi par godu karalienei. Kopā ar māsu Annu un brāļiem Endrjū un Edvardu, tikko kronētais monarhs 10 minūtes stāvēja sardzē pie savas mātes zārka.

Drošības spēku pārstāvis sacīja: “Piektdien, 16. septembrī, pulksten 22:00 (00:00 pēc Latvijas laika) Meta Parlamentārās un Diplomātiskās Aizsardzības Pavēlniecības darbinieki pēc nekārtību izraisīšanas Vestminsteras zālē aizturēja vīrieti.

“Viņš tika arestēts par pārkāpumu saskaņā ar Sabiedriskās kārtības likumu un pašlaik atrodas apcietinājumā.” Apvienotās Karalistes parlamenta pārstāvis vakar vakarā sacīja: “Mēs esam informēti par incidentu Vestminsteras zālē, kad kāds sabiedrības loceklis izskrēja no rindas un devās uz zārku. Tagad viņš ir izvests no zāles, un rinda ir atsākta.”